شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

افست چاپ کتاب

نامه الکترونیک چاپ PDF

bookline

سولنا شروع به راه اندازی نام جدید برند خود در زمینه چاپ کتاب  بنام   Solna Bookline کرد.

پس از 60 سال تجربه در ساخت و فن آوری ماشین آلات افست رولی در سوئد، سولنا اقدام به توسعه خود با برند جدیدی برای چاپ کتاب نمود که آنرا به  Solna Bookline  نامگذاری کرد.راهکارهای چاپ برای تولید کتابهایی با کیفیت بالا و کتابهای جیبی که در آن جزئترین مسیرهای هدایت نیز پر اهمیت است را ارائه کرد.

Solna Bookline

برای حداکثر سودآوری بصورت سفارشی ساخته میشود.

ماشین چاپ کاملا اتوماتیک و شامل ویژگی هایی مانند تعویض سریع پلیت ، مکانیزه  و محیطی با قابلیت کنترل از راه دور و جاگذاری پلیتها بصورت عرضی که بخوبی مکانیزه شده و همچنین ریموت کنترلی برای مخزن جوهر و نوردهای جوهر که بصورت جداگانه قابل کنترل هستند.که مجهز به سیستم بیرلس و سیستم مولتی رنج بوده که توسط سولنا طراحی شده و فشار چاپ را می توان به سرعت و به صورت جداگانه بر اساس انواع کاغذها و کیفیت ها هنگام کار تنظیم کرد.

کاتاف های سفارشی و عرض وب ، حداکثر انعطاف پذیری و بهره وری را تضمین می کند.طیف وسیعی محصولات تولیدی گسترده بوده و همراه با سیستم های مختلف خشک کن ( خشک کن با گاز و یا مادون قرمز ) در سیستم Bookline Solna قادر به چاپ با کیفیت بالا در 4+ 4 رنگ نیز میباشد. تاکن مجهز به رول فیدر که موجب تغذیه تسمه چاپ شده از قسمت چاپ به قسمت تا کن میباشد.این تا کن را می توان با کاست برش، مجهزکرد که به شما امکان برش های مختلف و آف در خط چاپ مشابه را میدهد.

آخرین به روز رسانی ( شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 22:35 )  
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:3
دیروز:68
ماه جاری:1086
ماه قبلی:1926
سال جاری:21645
سال قبل:21037
کل بازید:160146
روبات ها امروز:40

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 14 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation