شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

حضور شرکت آسیاتک در نمایشگاه دروپا 2012

2    drupa2012-1   

شانزدهمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دروپا 3 تا 16 می 2012 (13 تا 26 اردیبهشت 91) در شهر دوسلدورف آلمان برگزار شد.

این نمایشگاه هر چهار سال یکبار و با حضور جمع گسترده‌ای از فعالان چاپ و بسته‌بندی ایران و سایر کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود. 

در این نمایشگاه آخرین دستاورد های مربوط به ماشین آلات چاپ و صحافی کتاب، پردازش چاپ ، ماشین آلات تولید ، مواد بسته بندی ، مواد خام ، تولید مواد بسته بندی کاغذ و مقوا ، مراحل پیش چاپ و .... به نمایش در خواهد آمد. 

جایگاه نمایشگاه دروپا در صنعت چاپ جهان، یک جایگاه کلیدی است و حضور در نمایشگاه فوق برای سرمایهگذاران در این حوزه بسیار پراهمیت است، اگر چه دروپا 2012 بازدیدکنندگان کمتری به نسبت دورههای گذشته داشت، ولی مثل همیشه بازدیدکننده کمتر به معنی بازدیدکننده پرانگیزهتر است، لذا اکثر شرکتها از حضور در دروپا راضی بودند.

حضور در نمایشگاه چاپ، یکی از بهترین فرصت‌ها برای مشاهده مستقیم و دقیق‌تر دستاوردهای تکنولوژیک در این عرصه است و دروپا به دلیل دوره زمانی به نسبت طولانی برگزاری آن، شاید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. توانمندی و خلاقیت‌های تولیدکنندگان این صنعت در رقابت با یکدیگر از یک سو و به کارگیری کاربردهای جدید در ارایه خدمات و تولیدات چاپی از سوی دیگر می‌تواند توجه هر فعال و دست‌اندرکار حوزه چاپ را به خود جلب و نیز رضایت خاطرش را از زمان و هزینه‌ای که برای حضور خود در این نمایشگاه صرف کرده است، تامین کند.

بنده نیز به منظور روزآمد شدن اطلاعاتم در حدی که از مشاهدات میدانی در چنین نمایشگاهی قابل دستیابی باشد، در هفته دوم برگزاری نمایشگاه حضور بهم رساندم. در حوزه چاپ به نظر می‌رسد اتفاق بزرگی در شرف تکوین است! پدیده دیجیتالی شدن چاپ، به خصوص در حوزه نشر هر چند تا 3-4 سال آینده تاثیر بسزایی بر وضعیت این صنعت در کشور ما بر جای نخواهد گذاشت، اما به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری در این حوزه را برای سال‌های پیش روی، پرخطر ساخته است. تکنیک‌های چاپ دیجیتال به لحاظ هزینه تمام شده و کیفیت تولید، به سرعت در حال نزدیک شدن به روش‌های تولید افست هستند، هر چند در حوزه بسته‌بندی هنوز فاصله بسیار زیادی وجود دارد؛ تصمیم‌گیری و یا مشاوره در زمینه سرمایه‌گذاری روی خرید ماشین‌آلات چاپ و صحافی از پیچیدگی و اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد و داشتن طرح تجاری روشن از مدل کسب و کار مناسب برای سرمایه‌گذاری بیش از پیش ضروریست.


 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:3
دیروز:68
ماه جاری:1086
ماه قبلی:1926
سال جاری:21645
سال قبل:21037
کل بازید:160146
روبات ها امروز:52

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 12 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation