شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه ترتیب کن

raccolta pickwel

g460b

ترتیب کن تمام اتوماتیک فرم مدل  G460B دستگاهی با بازدهی بسیار بالاست. از این ماشینها با تجهیزات الکترونیکی مدرن با سیستم گیره ای دو تایی و انتقال عمودی فرم ها ترکیبی شده و با آخرین طراحی ها بروز شده است. این سیستم قابلیت استفاده به صورت مستقل و یا بصورت اتصال با سیستم مهای چسب گرم   Super binder/ Challenger/SunShine را داراست.

 ترتیب کن تمام اتوماتیک فرم مدل  G370 دستگاهی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و قابل اتصال به سیستمهای چسب گرم  مدل SunShine را دارد . سیستم گیره ای دو تایی و انتقال عمودی فرم ها ترکیبی شده و با آخرین طراحی ها بروز شده است و دارای تجهیزات اختیاری بسیاری میباشد.

tower collators 

سری +BST10d  و BST10d دارای برجهایی با استاندارد بالای تنظیم فیدر کاغذ با قابلیت اطمینان سازی و سازگاری بالا .

این برجها مخصوص کارهای سنگین ساخته شده و به شما این امکان را میدهد که حتی پس از کهنه شدن نسبت به دستگاههای

 مشابه دستگاه سودآوری داشته باشد. طراحی سری BST بیش از انتظارات چاپگرهای تجاری ، چاپگرهای پرسرعت ،

صحافی های تجاری و چاپگرهای دیجیتالی که نیاز به تولید  مجلاتی با کیفیت بالا را دارند. این سری با بهره وری بالا

 و سهولت در استفاده باعث افزایش سود و عملکرد  شما میشود.

سری BST دارای 10 ایستگاه ، قسمتهای کوچک ، عمودی  با پهنای کامل و قسمتهای تلفیق کننده میباشد. ( در این سیستم از رولهای مکنده با قسمتهای مکنده تغذیه نامرغوب استفاده نشده است )  این سیستم قابل ارتقا در هر زمانی بوده و قابلیت اتصال 5 برج تا  50 ایستگاه را دارد. بورگ دارای سیستم تغذیه با یک مکنده  منحصربفرد برای تغذیه طیف وسیعی از کاغذ با کیفیتهای مختلف  و اوزانی از 45 تا 250 گرمدر سایز یک CD تا 25 × 35 سانتیمتر  مناسب است. سیستم ترتیب کنبطور کامل قابلیت ارتقا با یک  استاکر، یک هل دهنده مقاتع ترکیبی ، هل دهنده صاف و طیف  وسیعی از سیستم های اتوماتیک مجله ساز و لوازم مختلف جانبی است.

digivac collator

Watkiss DigiVAC™ ترتیب کنها و سیستمهای پایانی .فیدرهای قابل اعتماد DigiVac با یک جریان کاری ثابت ترکیب شده اند که موجب تولید بیشتر و پربارتر با کاربری آسان شده است .  سیستم منحصربفرد مکش فیدر دستگاه باعث تغذیه توده های کاغذ  از پایین میشود . امکان خارج کردن خانه های دستگاه هنگام کار و قبل از خاموش کردن  آن میسر بوده و باعث تولیداتی بدون وقفه میشود.  در ترتیب کن های  متداول بیش از 50 درصد وقتهای تلف شده مربوط به خارج کردن  خانه های ترتیب کن توسط اپراتور بوده ، بنابراین سودی که از  ترتیب کن های DigiVac بدست می آید به آسانی قابل مشاهده است.

در اینجا لازم نیست شما ترتیب کن هایی با خانه های بزرگ یا ترتیب کن هایی را  که پس از پر شدن شروع بکارکند ، را خریداری کنید و این نیز به نوبه خود باعث صرفه جویی در سرمایه گذاری میشود. کارکرد و تولید محصولات بیشتر میتواند بدون توقف با یک فیدر قابل اعتماد که  مابین کاغذها را بُر زده و آنها را از هم جدا میکند ، بکار خود ادامه دهد.

کاربری آسان و دوستانه

در این جریان کاری ثابت کاربر نیاز به فعالیت کمتری دارد و بدون اتلاف وقت قادر به پر کردن هر خانه میباشد.

ترتیب کن های DigiVac  از یک طراحی بینظیر فیدر ساکشن دار بهره میبرد که نیاز برای تنظیم بوسیله اپراتور را کاهش داده و با دار بودن سیستم کنترل هوشمند نگرانیهای اپراتور را حین کار از بین میبرد. سوییچ اتوماتیک خانه ها زمانی روشن میشود که  کاغدها در حال لود شدن هستند.سیستم امنیتی همیشه در حالت کالیبره بوده و بصورت اتوماتیک کوچکترین جزئیات را در شیوه اپراتوری مختلف برای تعداد مرتب کردن ، تغذیه کاور مجله ها و حرکت دسته ها را به آسانی برنامه ریزی میکند.

 ترتیب کن های DigiVac  همچنین یک جایگاه ترکیب دینامیکی بمنظور ساخت مجله هایی که بیشتر از 8 و 12 ورق دارند، است و قابلیت اتصال 2 برج را برای ترتیب و ساخت  تعادا بیشتری از اوراق را دارد.

vario collator

Watkiss Vario ™ ترتیب کنها و سیستمهای پایانی

کلیه تجهیزات Watkiss Vario برای بالا بردن میزان سود دهی ، کاربری و تولیداتتان طراحی شده است. از خصوصیات این ترتیب کن ها میتوان به سرعت ترتیب ، قابل اعتماد بودن ، استفاده آسان و کاهش هزینه ها را در هر زمان نام برد. روی هم رفته کلیه خصوصیات این دستگاه جهت کمک به خریدار طراحی شده است. این تریتیب کن تنها ترتیب کن عمدی بسیار عالی در جهان میباشد.

خرید درست ماشین آلات با پیکربندی مورد نیاز ، شما را از ارتقا سیستم یا اضافه کردن سایر ماشین آلات در هر زمانی مطمئن مسیازد. شما قادر به انتخاب فیدر اصطکاکی بادی با گنجایش ساکشنی بالا و SlimVac همراه با سیستم فیدر ساکشنی چرخشی و یا ترکیب انواع فیدرهای مختلف برای ترتیب کن های بالای 16 خانه بنا بر نیازتان هستید. تغذیه کاغذ بدون مشکل قلب تپنده Vario است.

شما قادر به انتخاب انواع تغذیه کننده هایی هستید که دقیق و قابل اطمینان بوده و محصولاتی تضمین شده را به شما بدهد. ترتیب کن Vario  بسیار بینظیر در کاربری دوستانه بوده و دارای فضای کارآمدی است.

شما قادر هستید از یک موقعیت کاغذها را وارد و خارج کرده و یا  کاربری سیستم را حتی از موقعیت بکنید که این امر موجب صرفه جویی در فضا ، زمان و کاهش میزان فعالیت کاربر میشود.  Vario به شما بهترین و کارآمدترین تولید را نسبت به ترتیب کن های مشابه میدهد بدین معنی که خانه های ترتیب کن ها دارای کشش کاری بیشتری هستند.

جایگاه ویژه ترتیب کن ها

Vario  قادر است برای کاربردهای کوچکتر پیکربندی  ترتیب کن های ویژه ای را ارائه دهد.

همیشه نتیجه کار مدلهای مختلف Vario متکی بر خصوصیات حرفه ای و کار برجسته شان است.

یک نوع دیگری از مدلهای Vario  بنام Eco-Vario  که خود در سطح بالایی قرار دارد و برای کاربرانی با  سطح کار کمتر کارایی ماشین های بزرگتر را میدهد.

rapid

تنظیم استانداردهای جدید، برای ما به یک سنت تبدیل شده است.

کارکنان کارخانه MKW  به طور مداوم با چالش های تازه ایجاد شده توسط مشتریانی که انتظارات بالایی دارند افزایش می یابد.سیستمهای ما از تخصص های اضافه شده در روش پایه ای اتقا پیدا کرده است تشکیل شده که این به نوبه خود بدان معناست که ما به طور مداوم می توانیم محصولات نوآورانه جدیدی معرفی کنیم که پاسخگوی نیازهای جاری مشتریان است.

MKW RAPID به معنای بهره وری بیشتر

با استفاده ازترتیب کن های  MKW RAPID اجازه می دهد که وظایف پردازش روزانه در قسمت پایانی  ماشین آلات چاپ و صحافی کتاب به نحو احسن تکمیل گردد. سیستم معتبر تلفیقی ارگونومیک بدین معنی است که شما میتوانید ظرفیت تولید خود را با استفاده از حداقل تعداد پرسنل افزایش دهید.  دو مزیت های بسیار واضح این روش سرعت بالا  و هزینه کمتر است.

قابلیت ساخت :

بروشور

مجلات

تقویم

ترتیب فرم

کاتالوگ

کاغذ سلفون کشی شده

کاغذ  کاربن لس

ساخت دفترچه

ترتیب مقوا

فایل ثبت نام

تا کردن ورق

از سایز 5 / 6 × 10 سانتی متر تا 70 × 100 سانتی متر

از 14 گرم  تا 1000 گرم


 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:3
دیروز:68
ماه جاری:1086
ماه قبلی:1926
سال جاری:21645
سال قبل:21037
کل بازید:160146
روبات ها امروز:52

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 13 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation