شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

مشاوره فنی ، مهندسی ،اقتصادی و سرمایه گذاری

مشاوره  فنی ، مهندسی ،اقتصادی و سرمایه گذاری

شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص) با نام تجاری و اختصاری آسیاتک در راستای پاسخگویی به خلاء و ضعف موجود در کشور در زمینه انجام مطالعات اقتصادی، تهیه گزارشهای تحلیلی، امکان سنجی طرح ها و در نهایت نیاز به مشاوره های جامع و تخصصی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف(صنایع قبل از چاپ ، صنایع چاپ، صنایع پس از چاپ ، صنایع بسته بندی ، رفع آلاینده های زیست محیطی صنایع) ؛ پس از 6 سال تحلیل و بررسی و هم اندیشی با صنعتگران، فعالان بازار پول و سرمایه و اساتید دانشگاهی، در سال 1390 با گرد هم آمدن جمعی از برترین فارغ التحصیلان رشته های مالی و اقتصادی و مهندسی که دارای سالها تجربه در بخش های مختلف علمی ، صنعتی و تجارت بودند، تشکیل و از همان ابتدا سعی نمود با نگرشی نو و بر اساس دانش و تجارب کشورهای پیشرفته، خدمات مورد نیاز متقاضیان داخل و خارج از کشور را در سطحی فراتر از سایر فعالان این عرصه، به هموطنان عزیز عرضه نماید.

اما چرا در کشوری با این حجم تولید ناخالص داخلی و تعداد زیاد فارغ التحصیل دانشگاهی، ما باید شاهد چنین ضعفی باشیم ؟

دلیل این امر چندان پیچیده و غیرقابل درک نیست، دلیل اصلی عدم وجود تقاضای کافی در تناسب با اندازه اقتصادی کشور است که عمده دلایل آن عبارتند از:

  • وجود یک اقتصاد دولتی و متکی به درآمدهای نفتی، که وجه مشخصه آن درگیر نبودن مال و دارائی تصمیم گیران است، باعث گردیده تا مدیران دولتی به راحتی و بدون نیاز به هر گونه تحلیل و بررسی به راحتی تصمیم گیری نمایند.
  • وجود دیدگاه سنتی حتی در بخش خصوصی؛ به دلیل آنکه اقتصاد ایران در حال گذر به سمت یک اقتصاد توسعه یافته بوده و هنوز هم بخش بزرگی از مدیران و صاحبان صنایع این طرز فکر سنتی را دارند که خود بهتر از هر کارشناس یاتحلیل گر مالی و اقتصادی، از شرایط کسب و کار خود آگاهی داشته و نیازی به مشاور ندارند.

عدم آگاهی بخش زیادی از مردم و بنگاههای اقتصادی از امکان وجود چنین خدماتی؛ هنوز هم بخش زیادی از مردم نمی دانند که شرکت ها و موسساتی می توانند وجود داشته باشند که به مردم برای انواع فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری (از سپرده گذاری و انواع آن تا سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید، مباحث واردات و صادرات تا سرمایه گذاری ؛ به همین دلیل واضح است که تقاضایی هم از سوی این بخش وجود نداشته باشد.

حال این عدم تقاضا، چه نتایجی در برداشته:

گسترش مسائلی مانند کلیشه برداری ها، کپی برداری و عدم انجام مطالعات پایه ای و بنیادین

اعتقاد ما

اعتقاد قلبی ما در آن است که با توسعه رقابت در سطح جهانی و تبدیل شدن آن به یک دهکده جهانی، چنین سیستمی مدت زیادی پایدار نخواهد ماند و اقتصاد ایران هم چاره ای به جزء ملحق شدن به این جامعه جهانی نخواهد داشت، در آن زمان است که ما نیز به مسیری باز خواهیم گشت که جهانیان آن را طی نموده اند.

اهدف ما

هدف ما در آنست که تمام سختی ها و مشکلات را بر خود هموار نموده و خدمات مورد نیاز مشتریان را به بهترین وجه، با حداقل هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن آماده و ارائه نمائیم. باشد که این اقدام ما گام موثری باشد در پیشبرد هر چند ناچیز این مرز و بوم.

پارامترهای مهم در ارائه پیشنهادات سرمایه گذاری:


با توجه به آنکه یک گزینه خوب سرمایه گذاری برای یک فرد، لزوما" برای سایر افراد هم گزینه خوبی نخواهد بود، لذا ما سعی خواهیم نمود فرصتهای سرمایه گذاری را متناسب با شرایط افراد به آنها ارائه نمائیم.

برای اینکار طی یک جلسه نیازسنجی، برآوردی از امکانات و توانائیهای فرد بر اساس پارامترهای مهم در انجام سرمایه گذاری صورت می گیرد. مجددا" تاکید می شود برگزاری جلسه نیازسنجی، پیش نیاز هر گونه مشاوره سرمایه گذاری می باشد.

یکی از مهمترین این پارامترها میزان ریسک پذیری فرد است. بر اساس اصول مالی و اقتصادی بین میزان بازده مورد انتظار هر طرح سرمایه گذاری و میزان ریسک آن رابطه عکس وجود دارد. این موضوع به معنی آنست که به هر چه بخواهیم اطمینان بیشتری از بازده سرمایه گذاری خود داشته باشیم، بازده کمتری نیز دریافت خواهیم نمود ( بطور مثال اوراق مشارکت دولتی یا سپرده بانکی حداقل بازده فاقد ریسک برای سرمایه گذارن هستند )، اما ریسک پذیری تنها یکی از پارامترهای تاثیرگذار بوده و عوامل دیگری نیز مطرح می باشند که باید مورد بررسی قرار گیرند.

جمع آوری اطلاعات اقتصادی مورد نیاز بنگاهها

در بعضی مواقع افراد و بنگاههای اقتصادی، فارغ از هر گونه تحلیل و ارزیابی نیازمند کسب اطلاعات اقتصادی از جمله از وضعیت بازارهای مرتبط با خود می باشند. این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بسترهای لازم و مورد نیاز برای ارائه اطلاعات در کشور هم فراهم نباشد. لذا ما در پارمیر حداکثر سعی خود را بکار خواهیم بست تا از تمامی روشهای ممکن، اطلاعات مورد نیاز بنگاهها را تهیه و ضمن ارائه آمار مراجع مختلف، نسبت به تخمین محتمل ترین آمار اقدام نمائیم.

  • مراجعین محترم، جهت تعیین وقت خواهشمند است فرم زیر را بطور کامل تکمیل و ارسال نمائید.
  • به استحضار می رساند فرم ارسالی جنابعالی در اسرع وقت بررسی و تاریخ و ساعت جلسه به شما اعلام خواهد گردید.

pdf logo فرم متقاضیان مشاوره


 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:55
دیروز:60
ماه جاری:384
ماه قبلی:1842
سال جاری:22785
سال قبل:21037
کل بازید:161286
روبات ها امروز:306

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 14 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation